prosze o pomoc w podlaczeniu cyfrowego polsatu

Moderator: sq9

prosze o pomoc w podlaczeniu cyfrowego polsatu

Postprzez boguslav » 2015-01-24, 18:16

na wstepie musze powiedziec ze jestem strasznym laikiem w tych sprawach wiec prosze Was drodzy forumowicze o pomoc.otoz mieszkam za granica dokladnie w szwajcarii i bedac w Polsce na feriach kupilem cyfrowy polsat ale nie moge go odbierac.w umowie o mieszkanie mam zapis ze antena satelitarna [zbiorcza]jest ustawiona na Astra 17'wschod i Eutelsat Hotbird 13' wschod gdy ustawiam hotbird mam zero mocy i jakosci sygnalu a na astrze caly zasieg administrator powiedzial mi ze wszystko jest ok serisowane itd.itp. takze moje pytanie jak przestawic sie na hotbirda czy potrzebuje dodatkowego urzadzenia etc.? serdecznie pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedzi boguslaw
boguslav
 
Posty: 2
Dołączenie: 2015-01-24, 18:07

Re: prosze o pomoc w podlaczeniu cyfrowego polsatu

Postprzez Jurek » 2015-01-26, 08:18

Wystarczy ustawić sygnał diseqc w tunerze. Cyfrowy Polsat ma domyślnie na diseqc A Hot Birda, instalacja pewnie na tej pozycji ma Astrę.
Przestaw diseqc dla Hot Birda na B i będzie ok.
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław

Re: prosze o pomoc w podlaczeniu cyfrowego polsatu

Postprzez boguslav » 2015-01-26, 21:32

dziekuje serdecznie za podpowiedz :-) jakos wczesniej mi to ukmnelo a teraz wszystko juz dziala jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam
boguslav
 
Posty: 2
Dołączenie: 2015-01-24, 18:07


Powróć do Cyfrowy Polsat

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron