lista kanalow

Modele Voyager I i II

Moderator: sq9

lista kanalow

Postprzez ah-55 » 2014-10-14, 17:08

witam,mam pytanie do irdeto czy z hodbirda sa wszystkie kanaly polskich platform i niemieckie fta,i czy z astry sa wszyskie niemieckie hd i inne niemieckie sd.dzieki za te liste .emerytem jeszcze nie jestem,ale nie mam duzych wymagan co do ilosci kanalow.pozdrawiam-figo
ah-55
 

Re: lista kanalow

Postprzez Jurek » 2014-10-15, 07:49

Poniższy plik zawiera listę kanałów HB ncplus+ HB FTA+ Astra FTA ułożone pod Niemcy.
Załączniki
GI_VoyagerII_2_0_22_ncplus_AstraFTA.zip
(4.58 MiB) Ściągnięto 998 razy
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław

Re: lista kanalow

Postprzez ah-55 » 2014-10-15, 17:20

dziekuje p. jurku w krotce chce kupic voyagera 2 ,natomiast na obsludze komputera nie znam sie zbyt dobrze,jak zona wroci o tesciowej to sciagnie mi ten plik zlista na pendriva.znam j. niemiecki i te kanaly chetnie ogladam no i oczywiscie smard hd.pozdrawiam.figo
ah-55
 

Re: lista kanalow

Postprzez irdeto » 2014-10-15, 18:44

ah-55 napisał(a):czy z hodbirda sa wszystkie kanaly polskich platform i niemieckie fta,i czy z astry sa wszyskie niemieckie hd i inne niemieckie sd

Witaj.
No niestety nie ma tam ze wszystkich polskich platform.
A niemieckie tylko te najpopularniejsze bez sklepowych,w HD jak i SD np. pro sieben
Może odszyfrujesz,to z mojej ściągi jak komuś układam,to takie niemieckie FTA
Image

Lepiej tą powyższą firmową od p.Jurka wgraj to będzie ok.
irdeto
 
Posty: 80
Dołączenie: 2011-02-18, 22:31
Miejscowość: Okolice Lublińca

Re: lista kanalow

Postprzez ah-55 » 2014-10-18, 12:31

dzieki za odpowiedz z hodbirda to wystarczy mi SMARD HD,a z astry te najwazniejsze niemieckie bez sklepowych i WDR z kilku miast,ale warto miec wszystkie HD i np.3sat.sd gdyz w sylwestra przez 24godz.daja fajne koncerty i mozna cos nagrac w sd.na pendriva bo w HD to trzeba miec dysk twardy zew.jestem zdania ze skoro mam malo czasu na ogladanie tv.to nie ma sensu oplacac drogiego pakietu i SMARD HD + ASTRA niemieckie wystarcza.pozdrawiam
ah-55
 

Re: lista kanalow

Postprzez irdeto » 2014-10-18, 16:19

No tą ostatnią listę,to pod SMART HD starałem się zrobić,bo ten znajomy emeryt "planuje" przed świętami dokupić taką kartę,więc ustawiałem programy bez. Źle się tak robi,bo nie wiem co dokładnie zdekoduje w niektórych przypadkach.
Ja akurat mam nigdy nie opłacane dwie TnK SD w UniBoxie9080 i UNI-BOX2,to mi taka wiele nie pomogła.
Możesz też zrobić skan automatyczny,pod SMART HD, ale jak to testowo sprawdziłem,to mnie by to nie odpowiadało.
Zawsze każdy ustawia w/g własnego gustu czy uznania.

Co do niemieckich,to są jak widzisz powyżej na kartce spisane.
Lewe częstotliwości to SD,prawe HD z DVB-S2 , więc zeskanujesz 11.954 i będziesz mieć 3Sat w wersji SD
Z kolei regionalne WDR-y HD to 12.422 i kolejne regiony z 12.604 , ja akurat dowom tylko WDR z Koloni.
Skanujesz jako ręczne wyszukiwanie dane transpondery,programy zapiszą się prawie na końcu głównej listy,bo przed naziemnymi,co zawsze są ostatnie :(
Później wchodzisz do edycji jako FAV dodasz je do tej SMART i od razu przestawisz kolejność, by np. WDRy były obok siebie i te dwa 3sat-y
Na pewno dasz radę.
A jeśli nie jest Ci problemem,możesz się pobawić,najpierw wgranie listy firmowej,a później tej mojej zapodanej,
zawsze możesz wrócić z powrotem jeśli nie będzie ona odpowiadać.
irdeto
 
Posty: 80
Dołączenie: 2011-02-18, 22:31
Miejscowość: Okolice Lublińca

Re: lista kanalow

Postprzez ah-55 » 2014-10-20, 17:26

witam i dziekuje za chec pomocy w wgraniu listy.voyagera 2 combo chce kupic w listopadzie w zwiasku z tym mam dwa pytania,czy jest sens uruchomic automatyczne wyszukiwanie kanalow z astry i hodbirda,a pozniej wylapac te potrzebne i pytanie co z tymi pilotami,bo jedni pisza ze ten obecny za maly ponoc kolejne tunery maja miec juz inny pilot,czy to nie ma znaczenia jaki bedzie w zestawie.pozdrawiam.figo
ah-55
 

Re: lista kanalow

Postprzez irdeto » 2014-10-20, 20:33

Witaj
Zawsze jest sens jak i wskazane przeszukać obie satelity z automatu.
Możesz wybrać jako niekodowane(FTA) i kodowane (wszystkie)
Ale w drugim przypadku bardzo długo zajmie Ci te "wyłapanie" tego co chcesz,
bo większość to będą plansze z napisem "kodowane" :-( no i niepotrzebnie zaśmiecisz tuner.
Jak wgrasz tą listę:
http://www.golden-interstar.pl/download.php?id=621
to tam już są kanały z HotBirda - 429 prog. i z Astry - 395 prog.
Ale musisz doskanować jeszcze z automatu nowości... (W mojej liście też ich nie ma)

Mjuzik TV,TV Disco - 11.296
Water Planet,Novela TV - 11.662
iPOL TV - 11.642 - tylko na razie szukają dobrze bajerujących wróżek co będą naiwnym ludziom wciskać KIT i zarabiać na telefonach... :evil:

Później dopiero zaczniesz sobie tworzyć listę/y ulubionych wybierając interesujące Cię programy.
Jeśli masz na czaszy monoblocka,czy też dwa konwertery,z centralnym na HotBirda,
to porty DiSEqC są już w tej liście przyporządkowane HB-1/4 , Astra 2/4 i powinno wszystko chodzić.
Jeśli masz na odwrót przy antenie,to w ustawieniach zmienisz odwrotnie.



Co do pilotów, to kwestia co komu lepiej leży w jego dłoni :->
Jak ktoś nie ma "gracy" jak Pudzian,to chyba lepiej mniejszy...
Ale znam takiego,co i tak woli większego.
Pan Jurek wspominał,że w dalszej przyszłości będą te większe.
Tymczasem pozostaje taki jak w opisie:
http://www.golden-interstar.pl/produkt.php?id=609
A zawsze można dokupić wielkiego razem z tunerem,jeśli zamówienie zrobisz tutaj,ale cena... :roll:
http://www.golden-interstar.pl/produkt.php?id=512

Tu masz porównanie jak są obok siebie.
A ja extra dokupiłem małego z Opticuma 7300
Image

Wymiary:
215x50 mm
182x52 mm
irdeto
 
Posty: 80
Dołączenie: 2011-02-18, 22:31
Miejscowość: Okolice Lublińca

Re: lista kanalow

Postprzez ah-55 » 2014-10-21, 18:03

dziekuje za odpowiedz,obecnie mam arive combo,monoblok i talerz 90cm.pakiet smard hd i fta zastry tylko niemieckie,wiec jak kupie voyagera2 to wgram nowe oprogramowanie i liste kanalow p. jurka i chyba bedzie dobrze.jest mi milo ze znalazlem zrozumienie na forum.pozdrawiam .figo
ah-55
 

Re: lista kanalow

Postprzez ah-55 » 2014-10-29, 19:47

witam od wczoraj jestem szczesliwyn posiadaczem voyagera2,mam nadzieje,ze sie nie zawiode dopiero w niedziele bede instalowal.mam pytanie do pana jurka czy wgrac mu nowa oprogramofanie wraz z ta lista kanalow,czy ona jest taka sama jak w tym o pliku,gdze sa polskie ifta z HB-a i ASTRY19E tylko niemieckie i jak to zainstalowac,w niedziele bede mial czas to sie nim pobawie.pozdrawiam. gdybym czegos nie wiedzal to prosz o pomoc.
ah-55
 

Re: lista kanalow

Postprzez Jurek » 2014-10-30, 08:37

Jeśli w tunerze jest soft 2.0.22 z listą to wgrywać nie trzeba.
p.s. - prośba o pisanie po polsku, taki ciąg znaków jest kompletnie nieczytelny.
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław

Re: lista kanalow

Postprzez ah-55 » 2014-10-30, 17:34

dziekuje p. jurku za odpowiedz,a z pisaniem postaram sie na przyszlosc poprawic.pozdrawiam. figo
ah-55
 



Powróć do Golden Interstar Voyager

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron