Dysk twardy - jak odzyskac pojemnosc

Moderator: sq9

Dysk twardy - jak odzyskac pojemnosc

Postprzez protalk » 2009-07-03, 02:28

Witam
Uzywalem dysku do pvr z gosatem (i sformatowalem dysk gosatem), teraz chce dysk uzywac z pc - niestety komputer widzi tylko 10GB - formatowanie przy pomocy PC nic nie pomaga - jak odzyskac pelna pojemnosc dysku?
protalk
 
Posty: 25
Dołączenie: 2009-02-05, 22:09

Re: Dysk twardy - jak odzyskac pojemnosc

Postprzez bgr » 2009-07-03, 09:44

@protalk
...lub poszukać wśród znajomych, czy ktoś posiada komputer Apple z systemem MAC OS i na nim zrobisz z dyskiem co będziesz chciał. I to jest właśnie to udogodnienie " przystosowany na rynek polski " cofanie się do systemu Dr Dos, którego nikt w Polsce nie używa. Odradzam używanie programu PMagic, korzystałem z niego przed ok. 10 laty i miałem różne dziwne niespodzianki ze strony tak sformatowanego dysku. Dyskietka z sys. DOS jest pewna, ale kto ją ma w okresie dominacji systemów tzw. graficznych.
bgr
 
Posty: 69
Dołączenie: 2009-04-24, 14:18

Re: Dysk twardy - jak odzyskac pojemnosc

Postprzez protalk » 2009-07-03, 22:41

Dziekuje kolegom, poradzilem sobie darmowym programem EASEUS Partition Master 4.0.1.
Niestety wszelkie proby wspoldzielenia dysku (poza 10 GB)przez gosata i pc zawiodly. Probowalem stworzyc 2 partycje, ale niestety gosat nie lykal dysku z 2 partycjami.

Dosowej dyskietki nie moglbym uzyc bo nie mam jej gdzie wsadzic
protalk
 
Posty: 25
Dołączenie: 2009-02-05, 22:09


Powróć do GoSat GS-8010 CRCI HD Combo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron