Wreszcie mam w miarę normalnie działające PVR na GI890s !

wszystko co dotyczy tego modelu GI

Moderator: sq9

Wreszcie mam w miarę normalnie działające PVR na GI890s !

Postprzez bartek » 2009-03-19, 06:11

Temat nowych softów coś jakby już właściwie umarł, ale ...
..pojawił się ostatnio programik umożliwiający załadowanie softu od klona - "GisOct.exe".

Wgrałem aktualny fabryczny soft od Octagona SF918 (do oczywiście GI890) i oto co dostałem, a czego nie ma w sofcie od GI:

- szybkie przemieszczanie się po odtwarzanych nagraniach - musi byc widoczny pasek postepu (play) i strzalkami glosnosci poruszamy sie po nim

- tuner usypia podłączony przez eSata dysk po kilku minutach bezczynnosci, no i oczywiscie po wylaczeniu odbiornika


W tej fabrycznej, oryginalnej wersji softu, wbudowany czytnik nie obsluguje kart cyfry.


Procedura:
Uruchamiamy program, w okienku "Boot in Reciver" zostawiamy "GI-S890", dajemy Load i wskazujemy na soft od klona.
Po podłączniu kabelka nullmodem uruchamiamy odbiornik włacznikiem sieciowym, przytrzymując jednoczesnie na odbiorniku "strzalke w dół".
Na wyświetlaczu tunera pojawi sie "BOOT-0020" i możemy rozpocząć ładowanie (Start). Po dłuższej chwili (i ciemności na wyświetlaczu) pojawi się "DNLD-END" i gotowe.
bartek
 
Posty: 12
Dołączenie: 2008-11-05, 21:50
Miejscowość: BBiała

Powróć do GI-S 890 CRCI HD Excellence

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron