GI HD druga partia - kiedy

wszystko co dotyczy tego modelu GI

Moderator: sq9

Postprzez fcluki07 » 2008-06-24, 17:52

To ja napisze co czuje

Moim zdaniem firma golden interstar poland naprawde sie stara zadowolic klientow, prawda ze czasami moze cos nie wyjsc typu soft itd (chodzi mi o czas wlaczania sie tunera) ale to juz kwestia programistow. Naprawde nic nie mam do pana Jurka ktory jest fachowcem w dziedzinie sat i zawsze sluzy pomoca, (sam musialem kiedys tuner oddac, bezproblemowo w kilka dni tuner zrobiony).
Martwi mnie tylko jedno ale to nie jest chyba "broszka" akurat naszego polskiego oddzialu GI ze po raz kolejny cos jest dokladane do tunerow ale tylko w nowych modelach, ja mysle ze nagrywania nie bedzie w starszej partii i takie jest moje zdanie. Troche to jest nie powazne ale coz. Wiem nikt nie pisal ze 890hd bedzie prv ale teraz juz sie o tym pisze glosniej ale w nowej partii tylko, pytam sie czemu?? jezeli model modelowi nie rowny to zmienic nazwe. Nie wiem moze bedzie cos wymyslone sensownego, ja proponuje przerobka tunerow "starszej daty" i upgrade do nowszej serii (wiem niemozliwe)

Szacunek i jeszcze raz pisze nie pisze tego tekstu aby kogos imiennie obrazic lub oskarzyc
fcluki07
 
Posty: 17
Dołączenie: 2007-12-02, 13:33

Postprzez karolek » 2008-06-24, 19:09

Pytanie do Pana Jurka. Czy sa tunery ktore nagrywaja przez port USB.Jak tak, to niema problemu beda dwa oprogramowania. Jedno przez USB,a drugie przez e-sata.Czy takie rozwiazanie jest mozliwe.Prosze o odpowiedz TAK czy NIE ;-)
karolek
 
Posty: 19
Dołączenie: 2007-08-26, 10:42

Postprzez rysiek2 » 2008-06-24, 20:25

Ja także nic nie mam do Pana Jurka. Zawsze i chetnie służy pomocą. Nieporozumieniem było by obciażać właśnie jego za wpadkę firmy Golden.Firma Golden Polska popełniła błąd wprowadzając dwa takie same a jednak rózniące się tunery. Podzieliła klientów na starych i nowych. Przytoczyłem opisy tego tunera na łamach Satkuriera-pisma specjalistcznego. Czy właśnie takim pismom mamy nie ufać? Sprzedawcy sprzętu także popełnili błąd informując o rychłym wprowadzeniu możliwości nagrywania. Z tego własnie powodu kupiłem ten tuner i zapewne nie tylko ja. To był główny powód wyboru tego modelu. Teraz okazuje się że może tak nie być. Cały czas jednak liczę że firma Golden zachowa się jak należy wobec tych klientów .
Szkoda ,że powstał taki zgrzyt, bardzo szkoda.
rysiek2
 
Posty: 34
Dołączenie: 2008-04-08, 18:22

Postprzez pizaro » 2008-06-24, 22:01

Ja tam nie znam Pana Jurka ale wydaje mi sie , że sprzęt , w tym wypadku tuner GI HD, powinien sie rozwijać. To, że obecnie jest łącze sata świadczy jedynie , że idzie ku lepszemu. Za dwa miesiące dojdzie głowica T i będziecie płakac , że wam nie dana była?
pizaro
 
Posty: 2
Dołączenie: 2008-06-23, 09:54

Postprzez Jurek » 2008-06-25, 08:24

Możliwe wyjścia z tej sytuacji:
- soft z nagrywaniem będzie zarówno dla USb jak i e-sata - problemu nie ma
- nie będzie softu z funkcją PVR Ready - istnieje problem z usatysfakcjonowaniem klientów, którzy zostali wprowadzeni w błąd przez sprzedawców - biorę go na siebie i na pewno rozwiążę
- będzie soft obsługujący PVR wyłącznie na e-sata - nasz problem i na 100% zostanie rozwiązany przez firmę Golden Interstar Polska

Na razie rozmawiamy o scenariuszach teoretycznych. Ja się tak łatwo nie obrażam, więc bez obaw piszcie, proszę tylko o rzeczowe argumenty.
Na swoje usprawiedliwienie przypomnę, że mieliśmy podobny przypadek (niestety) jeśli chodzi o przebarwienia na component w Xpeed i ogłosiliśmy akcje serwisową na swój koszt.
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław

Postprzez rysiek2 » 2008-06-25, 17:59

Pizario. Coś Ci się chyba pomyliło. Oczywiście że każda firma powinna dbać o to by ich produkt był rozwojowy. Temu służą właśnie nowe oprogramowania. Mam drugi tuner firmy Inverto kilka lat a mimo tego co jakis czas pojawia się nowe oprogramowanie- stabilizujące pracę i wprowadzające niewielkie zmiany.
Tu jednak jest inny problem. Wejście e-sata to być albo nie być dla tunerów z pierwszej partii. Będą miały możliwość nagrywania na oddzielny dysk lub nie ,pomimo zapewnień sprzedawców i opisów w fachowym miesięczniku.
Ty zaś piszesz o dodatkowych głowicach- to zupełnie inna sprawa.
rysiek2
 
Posty: 34
Dołączenie: 2008-04-08, 18:22

Postprzez slaw7018 » 2008-07-11, 21:05

A kiedy combo, bo w nic innego chyba nie ma co inwestować?
slaw7018
 
Posty: 7
Dołączenie: 2007-08-10, 20:35

Poprzednia

Powróć do GI-S 890 CRCI HD Excellence

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron