Nowości z Golden Interstara

Wszystko co Wam się podoba lub nie w naszej działalności

Moderator: sq9

Pomyłka

Postprzez pburchal » 2007-09-09, 22:04

Witam serdecznie
Niestety podając takie wiadomości ktoś się pomylił, pisząc o wyłączności Firmy Golden Interstar Polska na taki sprzęt.

Pozdrawiam
Człowiek uczy się życia całe życie.. A warto się wszystkiego uczyć nie wiadomo kiedy się przyda...
pburchal
 
Posty: 9
Dołączenie: 2007-07-28, 10:07

Postprzez Jurek » 2007-09-10, 07:49

Witam pracownika konkurencji. Nie pomylił się, zainteresowanym służę umową. Poza tym dobrym zwyczajem jest podanie argumentów zaprzeczających tezie, a nie ograniczanie się do stwierdzenia.
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław

Postprzez pburchal » 2007-09-10, 15:36

Witam serdecznie do niedawna znakomitego szefa i "kolegi z pracy".
Przepraszam nie ustosunkowałem się konkretnie. Nie wiem o jaką umowę chodzi, ale wiadomonam, iż taka została podpisana. Jednak nie wiem czemu ta umowa z Golden Interstar Germany nie daje Golden Interstar Polska wyłączności na polskim rynku :-). Stary dobry kontrachent Golden Interstar Germany (Technika Satelitarna Sat Wrocław) nadal działa, jak działał przez tyle lat. Jest równoprawnym dystrybutorem, na takich samych warunkach jak do tej pory.

Pozdrawiamy
Ekipa T.S.Sat
Człowiek uczy się życia całe życie.. A warto się wszystkiego uczyć nie wiadomo kiedy się przyda...
pburchal
 
Posty: 9
Dołączenie: 2007-07-28, 10:07

Postprzez Jurek » 2007-09-11, 08:33

Dyskusja jako żywo przypomina mi tą z forum Sat Kuriera, po rozstaniu się tego ostatniego z Medialinkiem. Szczerze mówiąc wolałbym tego uniknąć. Więc żeby podsumować - cieszę się z Twojej obecności na forum, mam nadzieję, ze wniesiesz dużo merytorycznych uwag, z racji pewnego doświadczenia ze sprzętem Interstara. A co do umów - jak sam napisałeś, fakt podpisania ich przez naszą firmę jest Wam znany, co chyba wyczerpuje temat. Natomiast kwestia zaopatrzenia - cóż, moge tylko powiedzieć, ze zarówno ja sam, jak i partnerzy z Niemiec oraz moja księgowość z dużą radością przyjmujemy fakt, ze nadal chcecie się zajmować sprzętem GI. I proponuję na tym zakończyć :-)
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław


Powróć do Działalność GI Polska

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron