Spostrzeżenia

Wszystko co Wam się podoba lub nie w naszej działalności

Moderator: sq9

Spostrzeżenia

Postprzez ZETES » 2007-07-27, 18:07

Witam.
Bardzo dobrze, że powstała dedykowana strona oraz forum produktów Golden Interstar. Mam nadzieję, że wkrótce będzie to najlepszy serwis dotyczący wyrobów tej firmy. Początki zawsze są jednak trudne, więc trzeba od razu zacząć nad nimi pracować ;-).
Oto moje spostrzeżenia.
Przydałby się dział "Dla początkujących" albo "Pierwsze kroki", gdzie można by umieszczać pytania typu "A co zrobić, żeby złapać Hot Birda", itp. Fakt, że są serwisy i fora działające już długo, na których takie odpowiedzi się znajdzie, jednak nabywca wracający ze sklepu z pudełkiem pod pachą, zawierającym Interstara, pierwsze, co zrobi, to poszuka strony producenta i... powinien trafić tutaj, gdzie nie tylko dowie się, jaki to świetny sprzęt kupił, ale także, co zrobić, jak po podłączeniu ma czarny ekran w TV. Co prawda, jest instrukcja, ale, kto w takich sytuacjach od niej zaczyna? A propos instrukcji. Ta (do Xpeeda), którą można znaleźć w dziale Download na stronie głównej, jest zdecydowanie lepsza od poprzedniej. Zawiera więcej informacji i jest przystępniejsza. Można by poprawić literówki (np.: "9error)", "liku") i usunąć jeden z punktów: 7,7 lub 7,9. Traktują o tym samym. A jeśli już o literówkach mowa, to na stronie głównej trzeba by zmienić "zerwisu" na serwisu". Bardzo rzuca się w oczy. To chyba by było na tyle, jeśli chodzi o pierwsze spostrzeżenia.
Aha. Bardzo fajnie, że wraz z nowym oprogramowaniem jest informacja, jakie poprawki są w nim zawarte.
Pozdrawiam: ZETES
ZETES
 
Posty: 21
Dołączenie: 2007-07-27, 16:44
Miejscowość: Łódź

Postprzez marekp » 2007-07-27, 18:30

A ja tej instrukcji nie mogę pobrać chyba jest problem z logowaniem [ tyczy to Strony Głównej ] mam taki komunikat - Logowanie nie powiodło sie. Spróbuj ponownie. Jeśli dokonałeś rejestracji, musisz kliknąć w link wysłany mailem - linku nie otrzymałem , softy pobieram bez problemu , na Forum też bez problemu .
marekp
 
Posty: 47
Dołączenie: 2007-07-27, 14:18

Postprzez ZETES » 2007-07-27, 21:52

Instrukcję pobrałem w następujący sposób. Na stronie głównej, BEZ LOGOWANIA, kliknąłem na "Download" umieszczony na belce. Potem, w sekcji po lewej wybrałem "Instrukcje obsługi", a następnie "Instrukcja obsługi tunerów Xpeed". Strona się odświeżyła i po środku pojawił się kolejny link o takiej treści: "Instrukcja tunerów Xpeed.pdf (1933242B)". Kliknąłem i... zadziałało.
Wkleiłem poniżej bezpośredni link, ale mechanizmy forum chyba go skracają i nie działa poprawnie, dlatego umieściłem go w cudzysłowiu. Wystarczy skopiować (bez " ") i wkleić w pasek adresu przeglądarki. U mnie działa.
"http://www.golden-interstar.pl/download/1185021095_Instrukcja%20tunerów%20Xpeed.pdf"
ZETES
 
Posty: 21
Dołączenie: 2007-07-27, 16:44
Miejscowość: Łódź

Postprzez marekp » 2007-07-28, 05:10

Robie w ten sam sposób i problem pozostaje - na starej stronie instrukcje pobieram bez problemu
marekp
 
Posty: 47
Dołączenie: 2007-07-27, 14:18

Postprzez ZETES » 2007-07-28, 07:37

A może masz włączone automatyczne logowanie przy wchodzeniu na stronę?
ZETES
 
Posty: 21
Dołączenie: 2007-07-27, 16:44
Miejscowość: Łódź

Postprzez Gość » 2007-07-28, 08:17

Wywaliłem wszystkie pliki cookie i nic ,softy ,listy pobieram natomiast instrukcje nie . IE 7 informuje" gotowe " natomiast okna pobierz plik brak . Na starej stronie jest wszystko OKY
Gość
 

Postprzez marekp » 2007-07-28, 08:21

ZETES napisał(a):A może masz włączone automatyczne logowanie przy wchodzeniu na stronę?
Pisałem to" post wyżej " bez logowania --marekp ---- Poradziłem sobie używając prawego klawisza myszy " zapisz element docelowy .." .Z tej strony mam problem z pobraniem plików PDF "normalnie - otwórz , zapisz" brak okna , natomiast z innych stron ściongam bez problemu
Ostatnio edytowany przez marekp, 2007-07-28, 09:53, edytowano w sumie 1 raz
marekp
 
Posty: 47
Dołączenie: 2007-07-27, 14:18

Postprzez ZETES » 2007-07-28, 09:53

Przepraszam, ale nigdzie nie znalazłem informacji, że automatyczne logowanie masz wyłączone, dlatego zapytałem. Jak chcesz, to podeślij mi swój mail na PW, a wyślę Ci instrukcję. Aha. Ja się rejestrowałem tylko na forum.
ZETES
 
Posty: 21
Dołączenie: 2007-07-27, 16:44
Miejscowość: Łódź

Postprzez marekp » 2007-07-28, 09:59

ZETES napisał(a):Przepraszam, ale nigdzie nie znalazłem informacji, że automatyczne logowanie masz wyłączone, dlatego zapytałem. Jak chcesz, to podeślij mi swój mail na PW, a wyślę Ci instrukcję. Aha. Ja się rejestrowałem tylko na forum.
Dzięki - jak napisałem wyżej pobrałem już za pomocą prawego klawisz myszy . Automatyczne logowanie miałem wyłączone. Problem na tej stronie mam tylko z plikami PDF na innych stronach jest OKY
marekp
 
Posty: 47
Dołączenie: 2007-07-27, 14:18

Postprzez Gość » 2007-07-28, 10:11

Jak pisałem odpowiedź, to Ty edytowałeś swojego posta i dlatego nie wiedziałem, że już sobie poradziłeś. Najważniejsze, że się udało.

Wracając do tematu spostrzeżeń.
Na stronie głównej, pod napisem "nasze strony w innych krajach:" drugi i trzeci link prowadzą do tego samego serwisu.
Gość
 

Postprzez marekp » 2007-07-28, 11:17

@Chivay- uspokoiłeś mnie dzięki
marekp
 
Posty: 47
Dołączenie: 2007-07-27, 14:18

Postprzez pburchal » 2007-07-28, 20:46

Również wczoraj nie miałem żadnych problemów, a i dziś również żadnych :-)
Człowiek uczy się życia całe życie.. A warto się wszystkiego uczyć nie wiadomo kiedy się przyda...
pburchal
 
Posty: 9
Dołączenie: 2007-07-28, 10:07

Postprzez Jurek » 2007-07-29, 08:53

WItam wszystkich.
Sprawa ściągania instrukcji jest już zgłoszona do webmastera, w poniedziałek będzie ok. Dzięki za spostrzeżenia, literówki itd.
Jeśli ktoś z Was ma jakieś propozycje tekstów, które się tu mogą i powinny pokazać , to walcie jak w dym. Mojego maila znacie (j.michalek@golden-interstar.pl), zreszta jeśli macie taki tekst to proszę przesyłać go w całości, umieszczę go razem z info o autorze. Do takich tekstów stworzyliśmy dział FAQ (Informacje), tam będą poradniki, triki itd.
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław

Postprzez ZETES » 2007-07-30, 22:34

To ja dalej, z uporem osła, pociągnę temat spostrzeżeń.
W dziale Informacje, Aktualności mogłyby być posortowane według daty. Zdecydowanie ułatwi to czytanie.
Druga sprawa. Tekst pod Forum użytkowników. "Tu rozwiążesz najczęściej spotykane kwestie techniczne..." O kwestie to chyba raczej można się zapytać, porozmawiać o nich, lub się z nimi uporać. Rozwiązać można problem. I dalej: ...Skorzystaj z doświadczeń setek użytkowników". Gdybym wszedł na stronę, nie wiedząc, że jest nowa, wybrał forum i znalazł tam dwudziestu zarejestrowanych użytkowników i dziesięć tematów, to... szybko bym uciekł i nigdy nie wracał. Może o tych setkach warto będzie wspomnieć, jak dojdziemy do tej liczby.
Przepraszam, ale, jak coś pierwszy raz przeczytam i zakłuje mnie w oczy, to muszę o tym wspomnieć. Najwyżej mnie ochrzańcie, że się czepiam :-).
ZETES
 
Posty: 21
Dołączenie: 2007-07-27, 16:44
Miejscowość: Łódź

Postprzez Jurek » 2007-07-31, 18:09

Nie czepiasz, spokojnie. Można odnieść takie wrażenie jak TY, ale na szczeście, podobnie jak Ty użytkownicy Interstara czytają ze zrozumieniem ;-)
Jurek
Administrator
 
Posty: 3086
Dołączenie: 2007-06-12, 12:23
Miejscowość: Wrocław

Następna

Powróć do Działalność GI Polska

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron