Muzyka na Xpeed 2

Tunery Interstara Xpeed

Moderator: sq9

Muzyka na Xpeed 2

Postprzez misio78r » 2015-01-21, 13:03

Witam na początku wszystkich na forum.

Mam takie pytanko. Posiadam od miesiąca Xpeed-LX2 wszystko pięknie skonfigurowane, listy kanałów wgrane youtube działa itp.(nie działają tylko xxx ale to nie jest aż tak istotne). Mam jeden problem mianowicie potrzebuję odtwarzać za pomocą tunerka muzykę w mp3 i innych formatach. Bardzo często do foldera z muzyką mam skrót w postaci playlisty . Muzyki słucham albumami i aby nie dodawać każdego utworu czy jest taki klawisz albo skrót. Proszę poradźcie skąd i czy w ogóle jest taki player do zainstalowania aby wczytywał playlisty.
Druga sprawa to poszukuje playera, który odtworzy pliki w formacie APE (Monkey?s Audio) i MPC, w foobar2000 klikam w ikonę z obrazem CUE i startuje. Problem jest tego typu że tunerek bezproblemowo czyta FLAC podzielony na utwory problem jaki mam to to że w większości moja muzyka to FLAC lub APC scalony (cała płyta jako jeden utwór) i do tego jest plik z utworami CUE.
Jedyne co znalazłem odnośnie plików APE i MPC w linuxie to to http://apcoln.linuxpl.org/doku.php?id=xmms_i_ape ale nie wiem jak się to ma do Enigmy
misio78r
 
Posty: 1
Dołączenie: 2015-01-21, 12:46

Powróć do Seria Xpeed

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron